Masz pytanie?

Universal Robots UR5e

  • Universal Robots UR5e
    Universal Robots UR5e
Kod producenta
UR5e

Robot przemysłowy UR5e - lekki robot współpracujący (cobot), stworzony z myślą o zastosowaniach wymagających średniego udźwigu - do 5 kg.

 

Cobot UR5e został zaprojektowany do bezproblemowej integracji z szerokim zakresem aplikacji.

Lekkie, wysoce elastyczne i współpracujące przemysłowe ramię robotyczne UR5e pozwala zautomatyzować powtarzalne i niebezpieczne zadania o wadze do 5 kg. Elastyczny robot UR5 doskonale nadaje się do optymalizacji lekkich procesów współpracujących, jak podnoszenie, umieszczanie czy testy. Dzięki zasięgowi roboczemu do 850 mm (33,5 in), robot współpracujący UR5e obsługuje wszystko będące w zasięgu, dzięki czemu pracownicy mogą poświęcić więcej czasu innym etapom produkcji.

 

Robot UR5e jest łatwy do zaprogramowania, oferuje szybką konfigurację, jest współpracujący i bezpieczny oraz, podobnie jak inne roboty współpracujące firmy Universal Robots, oferuje jeden z najkrótszych okresów zwrotu z inwestycji w branży.

 

Robot UR5e - cechy:

  • PROMIEŃ: 850 mm / 33.5 ins
  • UDŹWIG: 5 kg / 11 lbs
  • OBRYS: Ø 149 mm
  • WAGA: 20.6 kg / 45.4 lbs

 

UR5e dzięki innowacjom współpracy, humanocentrycznemu UX i ekosystemowi dla każdego zastosowania wzmacnia przyszłe czynniki zmian, pozwala przekształcać ambicje w wyniki, zmieniając sposób ich realizacji za pomocą najbardziej elastycznej platformy automatyzacji.

Tagi
 
Komentarze

 

 

Komentarz
(wymagane)
Ocena:
(wymagane)
(wymagane)
Administratorem Twoich danych osobowych jest P.A. NOVA S.A. z siedzibą w Gliwicach (adres: ul. Górnych Wałów 42, 44-100 Gliwice; KRS 272669). Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz korzystania ze sklepu internetowego X-CAD, w tym dokonywania transakcji w naszym sklepie, a jeżeli wyraziłeś na to zgodę, Twoje dane będą także przetwarzane w celach marketingowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany (w tym w formie profilowania) dla celów marketingowych, jednakże nie będzie to wywoływać wobec Ciebie żadnych skutków prawnych lub w podobny sposób istotnie wpływać na Twoją sytuację. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO), tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Dane osobowe mogą być udostępnianie innym podmiotom, gdy są do tego upoważnione na podstawie przepisów prawa lub gdy wyraziłeś na to zgodę. Dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej. Dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny dla świadczenia usług, a w przypadku dokonania zakupów z sklepie internetowym X-CAD do upływu okresu przedawnienia roszczeń mogących powstać na tle umowy lub upływu okresów gwarancyjnych. Przysługuje Ci prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uznasz, iż przetwarzanie danych osobowych dotyczących Ciebie narusza obowiązujące przepisy. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne dla realizacji wskazanych powyżej celów. Wyrażone zgody marketingowe możesz wycofać w każdej chwili.
Więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych (w szczególności profilowania Twoich danych dla celów marketingowych) oraz o zasadach wycofania zgód marketingowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
W razie pytań skontaktuj się z nami: x-cad@x-cad.pl.
ZNAJDŹ NAS
Zapraszamy do kontaktu
696 00 55 00
Facebook