Masz pytanie?

Universal Robots UR10e

  • Universal Robots UR10e
    Universal Robots UR10e
Kod producenta
UR10e

UR10e - wszechstronny, współpracujący robot przemysłowy o dużym udźwigu (10 kg) i zasięgu 1300 mm. Ramię robotyczne UR10e umożliwia pracę w szerokim obszarze roboczym bez uszczerbku dla precyzji i udźwigu.

 

Robot współpracujacy UR10e to niewielkich rozmiarów robot montowany na stole, który idealnie nadaje się do lżejszych zadań montażowych i zadań na zautomatyzowanym stole roboczym. Kompaktowy cobot UR10e waży zaledwie 11 kg (24,3 lbs) i posiada udźwig 3 kg (6,6 lbs), możliwość obrotu o 360 stopni na wszystkich przegubach i nieograniczoną możliwość obrotu na przegubie końcowym. Dzięki temu, cobot UR10e jest niezmiernie elastyczny lekki. UR10e jest bezpiecznym robotem współpracującym, montowanym na stole, który może pracować z ludźmi.

 

Robot współpracujący UR10e przeznaczony jest do wykonywania takich zadań, jak np: montaż, klejenie i wkręcanie, gdy konieczna jest jednorodna jakość produktów. UR10e może być wykorzystany na stole na odrębnym stanowisku do podnoszenia, montażu i umieszczania części w ramach zoptymalizowanych przepływów produkcji. UR10e, dzięki swym kompaktowym wymiarom i łatwości programowania łatwo przenosić go do różnych zadań zależnie od zmiennych potrzeb produkcyjnych, co przekłada się na niski całkowity koszt posiadania i wyjątkowo krótki okres zwrotu z inwestycji.

 

Robot UR10e znajduje zastosowanie w branżach produkcyjnych - od wyrobów medycznych po płytki drukowane i komponenty elektroniczne.

 

Robot UR10e - cechy:

  • PROMIEŃ: 1300 mm / 51.2 ins
  • UDŹWIG: 10 kg / 22 lbs
  • OBRYS: Ø 190 mm
  • WAGA: 33.5 kg / 73.9 lbs

 

UR10e dzięki innowacjom współpracy, humanocentrycznemu UX i ekosystemowi dla każdego zastosowania wzmacnia przyszłe czynniki zmian, pozwala przekształcać ambicje w wyniki, zmieniając sposób ich realizacji za pomocą najbardziej elastycznej platformy automatyzacji.

Tagi
 
Komentarze

 

 

Komentarz
(wymagane)
Ocena:
(wymagane)
(wymagane)
Administratorem Twoich danych osobowych jest P.A. NOVA S.A. z siedzibą w Gliwicach (adres: ul. Górnych Wałów 42, 44-100 Gliwice; KRS 272669). Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz korzystania ze sklepu internetowego X-CAD, w tym dokonywania transakcji w naszym sklepie, a jeżeli wyraziłeś na to zgodę, Twoje dane będą także przetwarzane w celach marketingowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany (w tym w formie profilowania) dla celów marketingowych, jednakże nie będzie to wywoływać wobec Ciebie żadnych skutków prawnych lub w podobny sposób istotnie wpływać na Twoją sytuację. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO), tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Dane osobowe mogą być udostępnianie innym podmiotom, gdy są do tego upoważnione na podstawie przepisów prawa lub gdy wyraziłeś na to zgodę. Dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej. Dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny dla świadczenia usług, a w przypadku dokonania zakupów z sklepie internetowym X-CAD do upływu okresu przedawnienia roszczeń mogących powstać na tle umowy lub upływu okresów gwarancyjnych. Przysługuje Ci prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uznasz, iż przetwarzanie danych osobowych dotyczących Ciebie narusza obowiązujące przepisy. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne dla realizacji wskazanych powyżej celów. Wyrażone zgody marketingowe możesz wycofać w każdej chwili.
Więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych (w szczególności profilowania Twoich danych dla celów marketingowych) oraz o zasadach wycofania zgód marketingowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
W razie pytań skontaktuj się z nami: x-cad@x-cad.pl.
ZNAJDŹ NAS
Zapraszamy do kontaktu
696 00 55 00
Facebook